Slapukų politika

Kam mes naudojame slapukus?

Slapukus mes naudojame siekiant pagerinti mūsų interneto svetainės funkcionalumą bei palengvinti naudojimąsi ja. Slapukus taip pat naudojame  statistinės analizės tikslais, norėdami žinoti kaip svetainės lankytojai naudoja mūsų svetainę ir ką joje vertėtų tobulinti, vystyti.

Norime Jus patikinti, kad mes nenaudosime ir jokiai trečiajai šaliai neleisime naudoti statistinės analizės priemonės tam, kad atsektų ar rinktų bet kokią informaciją, leidžiančią nustatyti mūsų svetainės lankytojų tapatybę.

Kokius slapukus mes naudojame?

Techniniai slapukai. Techniniai slapukai padeda atvaizduoti Jums interneto svetainės turinį Jūsų įrenginyje. Techninių slapukų pagalba užtikriname interneto svetainės funkcionalumą, bei prisitaikymą prie Jūsų poreikių (pvz. svetainės dydžio pritaikymas jūsų naudojamo įrenginio ekranui). Techniniai slapukai yra būtini tinkamam interneto svetainės veikimui. Be jų negalima  sudaryti galimybės visapusiškai naudotis mūsų interneto svetaine.

Funkciniai slapukai. Funkciniai slapukai yra skirti pagerinti  interneto svetainės funkcionalumą, padaryti interneto svetainę patogią bei efektyvią Jūsų naudojimui. Funkciniai slapukai gali būti naudojami Jūsų pasirinktai interneto svetainės kalbai išsaugoti, Jums pageidaujant, funkciniai slapukai padeda automatiškai įsiminti Jūsų registracijos duomenis ir atlieka panašias Jūsų pasirinkto svetainės veikimo palaikymo funkcijas.

Analitiniai/statistiniai slapukai. Analitiniais slapukais mes siekiame geriau pažinti mūsų interneto svetainės lankytojus, kad galėtume kuo efektyviau pritaikyti mūsų interneto svetainės veikimą prie Jūsų poreikių ir norų. Analitinių slapukų pagalba analizuojame svetainės veikimą, kokios jos funkcijos, rubrikos yra dažniausiai naudojamos ir lankomos, ką svetainėje reikėtų tobulinti. Analitiniai slapukai taip pat mums padeda gerinti savo veiklą ir užtikrinti, kad Jūsų apsilankymai mūsų svetainėje Jums būtų naudingi, o informacija aktuali.

Trečiųjų šalių naudojami slapukai. Mes bendradarbiaujame tik su kruopščiai atrinktais ir patikrintais patikimais partneriais. Jiems leidome savo puslapyje įsidiegti slapukus, kuriais nėra galimybės pasiekti Jūsų asmens duomenų ir kurie negali Jūsų identifikuoti. Šiais slapukais yra fiksuojamas Jūsų apsilankymas mūsų svetainėje ir tai ką jūs žiūrėjote, kad vėliau galėtų Jums pateikti aktualią informaciją klausimais, kuriais Jūs jau domėjotės. 

Kaip galiu valdyti slapukų nustatymus?

Slapukus galite valdyti per savo naudojamos naršyklės nustatymus pasirinkdami, kuriuos slapukus norite priimti ir kuriuos ištrinti.  Slapukų galite atsisakyti bet kuriuo metu ištrindami slapukus iš savo naršyklės, kurioje jie yra įdiegti. Slapukų valdymo vieta priklauso nuo Jūsų naudojamos naršyklės.